Все про BenQ (BenQ-Siemens)Пт, 26.04.2024, 01:26
[ · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Страница 1 из 2
  • 1
  • 2
  • »
Модератор форума: (((SOkRAT)))  
Форум » Комп'ютери » Відео » Фільми...фільми...фільми (Фільми...фільми...фільми)
Фільми...фільми...фільми
dimon93Дата: Пн, 07.01.2008, 00:12 | Повідомлення # 1
Група: Модератори
Повідомлень: 243
Репутація: 15  ±
Статус: Офлайн
ТУТ рассказываем УСЕ про фильмы: ваши впечатления, че недавно смотрели, курьёзные случаи в кино,новости кино, кидаем ссылки...
Лично я вот недавно посмотрел Бой с Тенью 2 и Иронию Судьбы. продолжение.
Как по мне , неплохие фильмы,я бы даже сказал хорошие, но чего-то в них не хватает.
Ну и все наверно знают, что официально запрещен показ фильмов по Украине на русском языке:либо полноценный український перевод, либо в очень редких случаях субтитры... sad Ваше мнение об этом. lumped (тема этого решения хоть и заподлянская, но все же требует обсуждения cool )


Siemens - был,есть и будет!
A55-->S75-->C65-->EF81

Злостным оффтоперам просьба не беспокоить - модер тоже человек,любит поспать...

Повідомлення відредагував dimon93 - Пн, 07.01.2008, 00:15
GreenBuckДата: Пн, 07.01.2008, 11:12 | Повідомлення # 2
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 441
Репутація: 23  ±
Статус: Офлайн
dimon93, знаєш відносно того перекладу я скажу так-влада у нас довбо***ами була, ними ж і залишилась. Якшо вже вирішили робити всі фільми українською, то шукайте спеціалістів, робіть студії звукозапису, і тд і тп. Так, я вважаю шо таке варто робити, українці мають право дивитись кіно українською. Проте, якшо немає де фільми переозвучувати фільми, а заборону на іноземні робити, то україна взагалі кіно тільки із інету черпати буде (на шару), а це ВЕЛИЧЕЗНІ збитки державі. Коротше кажучи, у нас із фільмами як і у Росії з пишучими сд/двд (там думали їх заборонити в офіційний продаж, лише за дозволами).
Існує гарна фраза, котра стосується обох держав-як України, так і Росії-"без півлітри не розберешся".


шукаю бітмейкера

Раніше був під ніком Patriot, тепер GreenBuck. Не плутаємо мене із кимось.

GreenBuckДата: Пн, 07.01.2008, 11:14 | Повідомлення # 3
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 441
Репутація: 23  ±
Статус: Офлайн
Продовжую тему кіно продовжувати. Недавно подивився фільм Get Rich or Die Tryin' із 50 сентом в головній ролі.
В цілому сподобалось-так фільм не 100 % хіт, проте шось в ньому є. До того ж, я фанат фіфтіка.


шукаю бітмейкера

Раніше був під ніком Patriot, тепер GreenBuck. Не плутаємо мене із кимось.

dimon93Дата: Пн, 07.01.2008, 12:42 | Повідомлення # 4
Група: Модератори
Повідомлень: 243
Репутація: 15  ±
Статус: Офлайн
По поводу української мови у кино полностью тебя поддерживаю - реальних профи нам не хватает. Ну про владу и так понятно... angry
К нашей теме:
Я ща хочу посмотреть фильм Реальная любовь(комедия 2003г.).Кто его смотрел, какие у кого впечатления?


Siemens - был,есть и будет!
A55-->S75-->C65-->EF81

Злостным оффтоперам просьба не беспокоить - модер тоже человек,любит поспать...

dimon93Дата: Сб, 12.01.2008, 01:05 | Повідомлення # 5
Група: Модератори
Повідомлень: 243
Репутація: 15  ±
Статус: Офлайн
Балиннн.....неужели никто ничего не смотрит, не ходит в кенотеатры lumped ? Или к нам на сайт залазят тока чтоб качнуть игр sick ? Киноманы ау ...:hello:где вы?

Siemens - был,есть и будет!
A55-->S75-->C65-->EF81

Злостным оффтоперам просьба не беспокоить - модер тоже человек,любит поспать...

Повідомлення відредагував dimon93 - Сб, 12.01.2008, 01:06
alximikДата: Вт, 05.02.2008, 17:32 | Повідомлення # 6
Младший Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 129
Репутація: 15  ±
Статус: Офлайн
ПОсмотрел недавно "Самый лучший фильм", Там снимались ребята из комэди клаба. Это фильмо для просмотра шумной компанией, с пивом и сухарями, перед большим домашним кинотеатром. НАстроение поднимает просто отлично, Комедия просто отличная. Кстати обощла уже в касовом сборе иронию судьбы 2 часть. В главных ролях Гарик бульдог Харламов, Миша Галустян, Длинный и худой из КВН (имя не помню), и местами появляется Павел Воля. Фильм супер. Чего толька стоит сцена драки с использование фалоимитаторов. Рекомендую всем! smile smile

Будте внимательны - за вами следят!!!

My-Mobile.at.ua
sancheyДата: Ср, 06.02.2008, 19:35 | Повідомлення # 7
Група: Користувачі
Повідомлень: 30
Репутація: 4  ±
Статус: Офлайн
сьогодны дивився фыльм-мульт Артур і Мініпути. досить цікавий мульт як на мене.

"я не волшебник, я только учусь"
Don't worry, be happy... :)
(((SOkRAT)))Дата: Ср, 27.02.2008, 18:53 | Повідомлення # 8
Група: Модератори
Повідомлень: 68
Репутація: 5  ±
Статус: Офлайн
я взагалі фан ЛЮДИНИ ПАУКА, в мене буди всі частини, але дав я друзям своїм, і тепер не в них, і не в мене.
Можливо хтось дасть ссилку щоб зкачати? байдуже яка частина. Хоча я бачив всі частини і по 100 разів, сто перший раз подивитися незавадить!
dimon93Дата: Ср, 27.02.2008, 19:02 | Повідомлення # 9
Група: Модератори
Повідомлень: 243
Репутація: 15  ±
Статус: Офлайн
(((SOkRAT))), eMule есть?

Siemens - был,есть и будет!
A55-->S75-->C65-->EF81

Злостным оффтоперам просьба не беспокоить - модер тоже человек,любит поспать...

drifferДата: Ср, 27.02.2008, 21:35 | Повідомлення # 10
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0  ±
Статус: Офлайн
Я завжди був кіноманом. Останій фільм який дивився -"Телепорт" фильм супер!!! Якщо хочете реально скачати фільми - зайдіть сюди http://www.upload.com.ua/ smile
dimon93Дата: Чт, 28.02.2008, 00:53 | Повідомлення # 11
Група: Модератори
Повідомлень: 243
Репутація: 15  ±
Статус: Офлайн
alximik, тож его глянул нескольк одней назад! Компахи реально не хватает! Иначе не так как-то смотрится!
Единственное шо не понравилось под конец скучновато стало - особенно про Тиму Милана, но конечная Битва на фаллосах - єто ППЦ! Всем советую фильм просмотреть!(Если такие есчо остались!)


Siemens - был,есть и будет!
A55-->S75-->C65-->EF81

Злостным оффтоперам просьба не беспокоить - модер тоже человек,любит поспать...

GreenBuckДата: Чт, 28.02.2008, 11:34 | Повідомлення # 12
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 441
Репутація: 23  ±
Статус: Офлайн
dimon93, хех, я теж той фільм подивився smile Тіма мілан-то шось із чимось. А чого варта лише машина Харламова-спереду наклейка бмв, значок мерса, а ззаду надпис ока smile і на номер джипів братви подивіться smile
ж333му
ч444мо
Одним словом-кіно веселе вийшло.

О, іще хотів порадити всім подивитись фільм Get Rich or die tryin'. Ото файе кіно! там в головній ролі грає 50 сент, фільм автобіографічний і життя репера показується без прикрас, яким воно є. В фільмі можна побачити і інших реперів-Dangerous'а та продюсера фіфті Marcus'а. Хватає у фільмі батальних сцен-починаючи нігерськими розбірками і торгівлею наркотою і закінчуючи бійкою в душі в тюрячці, де фіфтіка хотіли "вграти" smile
Кіно класне, але строго на фанатів реп-культури і взагалі 50 сент, любителям бойовичків чи ше чогось він не прокатить.


шукаю бітмейкера

Раніше був під ніком Patriot, тепер GreenBuck. Не плутаємо мене із кимось.

dimon93Дата: Чт, 28.02.2008, 18:49 | Повідомлення # 13
Група: Модератори
Повідомлень: 243
Репутація: 15  ±
Статус: Офлайн
Patriot, ссылка есть?

Siemens - был,есть и будет!
A55-->S75-->C65-->EF81

Злостным оффтоперам просьба не беспокоить - модер тоже человек,любит поспать...

DIEmensДата: Пн, 03.03.2008, 18:50 | Повідомлення # 14
Група: Модератори
Повідомлень: 358
Репутація: 20  ±
Статус: Офлайн
Quote (alximik)
ПОсмотрел недавно "Самый лучший фильм", Там снимались ребята из комэди клаба. Это фильмо для просмотра шумной компанией, с пивом и сухарями, перед большим домашним кинотеатром. НАстроение поднимает просто отлично, Комедия просто отличная. Кстати обощла уже в касовом сборе иронию судьбы 2 часть. В главных ролях Гарик бульдог Харламов, Миша Галустян, Длинный и худой из КВН (имя не помню), и местами появляется Павел Воля. Фильм супер. Чего толька стоит сцена драки с использование фалоимитаторов. Рекомендую всем!

аццтой редкий...



_
(((SOkRAT)))Дата: Вс, 16.03.2008, 18:12 | Повідомлення # 15
Група: Модератори
Повідомлень: 68
Репутація: 5  ±
Статус: Офлайн
Quote (dimon93)
(((SOkRAT))), eMule есть?

взагалі немає, а що для чого він? якщо допоможе то скачаю.

Форум » Комп'ютери » Відео » Фільми...фільми...фільми (Фільми...фільми...фільми)
  • Страница 1 из 2
  • 1
  • 2
  • »
Поиск:

Designed by Patriot © 2024