Все про BenQ (BenQ-Siemens)Пн, 29.04.2024, 00:42
[ · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Страница 2 из 2
  • «
  • 1
  • 2
Модератор форума: Patriot  
Форум » Наш сайт » Проблеми, пов'язані з ресурсом. » Пропозиції щодо покращення сайту (Предложения по улучшению сайта)
Пропозиції щодо покращення сайту
WisDooMДата: Пн, 17.03.2008, 20:51 | Повідомлення # 16
Група: Модератори
Повідомлень: 101
Репутація: 12  ±
Статус: Офлайн
Вобщем Дядька патриот говорю все проблемы ресурса в целом!
1)Какой то он скучноватый у нас мало народа(которым нужно общение либо не игры и проги)!
2)До сих пор нет чата(я понимаю что сложно и долго но что поделаешь если надо)! Кстати если появится чат можно бкдет просто спалить примерно 3/10 тем, за не надобностью.
3)Нухно несколько тем(или одной хватит) связаных просто сжелезом!
4)Ты слышал про роботов которые качают всё и вся( нужно бы поставить какую нить защиту типа "введите код приведенный ниже"
Пока всё. И не суди меня строго, я же хочу как лучше!!!!


Когда игр много это не счатье, СЧАСТЬЕ - Когда игр очень много!!!
GreenBuckДата: Ср, 19.03.2008, 09:31 | Повідомлення # 17
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 441
Репутація: 23  ±
Статус: Офлайн
WisDooM, я все розумію... але:
1) скучнуватий? хм... ну це ж не розважальний портал... сайт строго специфічний, не думаю, що на сіменс-клубах веселіше, ніж у нас.
2) міні-чат є... та й взагалі-палити теми не вважаю за потрібне, оскільки народ почитає в когось про аналогічну проблему і побачить методи її вирішення, а не доведеться по 100 разів усе повторювати. Хоча... не є проблемою зареєструвати чат на інтерчаті, але ж знову ж-чи буде там хтось сидіти... Ну ок... якшо ше буде пару голосів за чат, то зроблю його.
4)чув пор них.... щоправда, не впевнений що на укозі можна захистити від скачувань сайт.... крім того, скачувати можуть лише зареєстровані wink
5) можу зробити розділ "прошивки", якшо воно звісно комусь треба.
Ну шо ще... Відносно скучності сайту... Можна, звісно розвести клоунаду як на сіменс-таун... Там сайт для мобіл сіменс, а є навіть розділ "секс і відносини", в якому всі чимало флеймлять.... Але то тоді вже буде незнати шо з сайту....

Бліннн.... треба робити варезник, а часу немає.


шукаю бітмейкера

Раніше був під ніком Patriot, тепер GreenBuck. Не плутаємо мене із кимось.

WisDooMДата: Ср, 19.03.2008, 15:08 | Повідомлення # 18
Група: Модератори
Повідомлень: 101
Репутація: 12  ±
Статус: Офлайн
А на счет прошивок можно. Кстати читал на оллсименсе что пацаны нарыли прошу с еф82 роде ставили и менялся облик но еще всё не известно!

Когда игр много это не счатье, СЧАСТЬЕ - Когда игр очень много!!!
Форум » Наш сайт » Проблеми, пов'язані з ресурсом. » Пропозиції щодо покращення сайту (Предложения по улучшению сайта)
  • Страница 2 из 2
  • «
  • 1
  • 2
Поиск:

Designed by Patriot © 2024