Все про BenQ (BenQ-Siemens)Чт, 28.03.2024, 18:46
[ · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: alximik, Patriot  
Форум » Все про BenQ (BenQ-Siemens) » Вся правда про EF81/SXG75 & E71/EL71 » Класовий поділ телефонів BenQ-Siemens (читаємо...)
Класовий поділ телефонів BenQ-Siemens
GreenBuckДата: Пн, 10.03.2008, 19:05 | Повідомлення # 1
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 441
Репутація: 23  ±
Статус: Офлайн
Моделі BenQ-Siemens можна поділити на такі категорії:

1. Qualcomm (моделі на базі Сіменса SXG75-го): EF81, E81, SL91, S80, S81, EF91, SF71
2. SGold2 (моделі на базі Сіменса S75-го): EL71, E71, C81, M81, S68
3. NewsGold (S75, SL75)
4. SGold (x65-x75)
5. EGold (моделі на базі старих Сіменсів 55-ї серії): AL21, A31, AF51, A58, CF110
6. TI (моделі розробки лише Benq): EF51, E61, CL71, CF61, EF71, А38, AP75, S88, E52, С30, С32, Т33, Т51
7. Смартфони (Siemens): SX1
8. Смартфони/комунікатори (теж Benq): P50, P51, E72, T80


шукаю бітмейкера

Раніше був під ніком Patriot, тепер GreenBuck. Не плутаємо мене із кимось.

LaraДата: Вт, 11.03.2008, 09:44 | Повідомлення # 2
Група: Довірені
Повідомлень: 84
Репутація: 4  ±
Статус: Офлайн
Patriot, ну..... і про що це свідчить....????
Продовження буде?????))))
Мені наприклад,цікаво....))))
GreenBuckДата: Вт, 11.03.2008, 10:00 | Повідомлення # 3
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 441
Репутація: 23  ±
Статус: Офлайн
Quote (Lara)
ну..... і про що це свідчить....????

про те, щ сіменс вмер... платформи SGold2 (моделі на базі Сіменса S75-го): EL71, E71, C81, M81, S68, NewsGold (S75, SL75), SGold (x65-x75), EGold були розробками чистого сіменса. Останній проект "істинного сіменса це телефони на платформі Qualcomm (моделі на базі Сіменса SXG75-го): EF81, E81, SL91, S80, S81, EF91, SF71. Вони були останніми сіменсами....
Хочааа... інженерів сіменса Банки не могли просто так викинути на вулицю-їх би підібрали б конкуренти-значить, ці люди все ще створюють мобільники на банку.
На стару добру платфору ГОЛД нам тепер не надіятись, а от на Квалком надіятись можна-деякі нові моделі якраз на брю побудовані.
Відносно платформи ТІ скажу одне-s88 Бенкю (напис бс нічого не дає-то бенкю) всі памятають?? Такого телефона ще пошукати-гарна камера з автофокусом, шикарний плеєр із еквалайзером, а з іншого боку.... ява... я просто ахфігел як побачив шо на яві на розмір файла джар іде обмеження 230 кб. 3д ява там немає-банки не вважали то необхідним... ява платформа відстійно підігнана-тормозять навіть СТАНДАРТНІ ігри і проги. Немає багатозадачності... плеєр з іграми не йде... найти програми чи ігри на нього практично нереально-навіть джімм займає більше 230 кб smile ше один плюс-телефон визначається компом як флешка... ше один мінус-ігри по кабелю не поставиш... а якшо навіть і поставиш (може уже придумали як), то через таку задницю, шо скоріше брю на еф-ку поставиш.


шукаю бітмейкера

Раніше був під ніком Patriot, тепер GreenBuck. Не плутаємо мене із кимось.

dimon93Дата: Ср, 12.03.2008, 18:50 | Повідомлення # 4
Група: Модератори
Повідомлень: 243
Репутація: 15  ±
Статус: Офлайн
Quote (Patriot)
Хочааа... інженерів сіменса Банки не могли просто так викинути на вулицю-їх би підібрали б конкуренти-значить, ці люди все ще створюють мобільники на банку.

Нет, никто никого не выкидывал, просто большинство работников Siemens mobile ушли сами! Ну вот ты бы мог работать там, где новое руководство рушит то, что ты годами делал? Я лично нет, и работники тоже.....также многих просто поувольняли - хз почему. но бенки так и сделали.... И вообще , завод в Германии был продан фирме производителю GSM оборудования, а С бенками работает группа польских инженеров и программеров! Вот так от.......


Siemens - был,есть и будет!
A55-->S75-->C65-->EF81

Злостным оффтоперам просьба не беспокоить - модер тоже человек,любит поспать...

GreenBuckДата: Ср, 12.03.2008, 22:17 | Повідомлення # 5
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 441
Репутація: 23  ±
Статус: Офлайн
dimon93, я кажу не про простих робітників, а про передових інженерів, дизайнерів і програмістів. Передових, а не простих рядових...
Польськи програмісти? Хм... у них в Тайвані, по-моєму вистачає програмістів і абсолютно незрозуміло чого вони не взяли собі платформу ГОЛД... це я напевно ніколи не зрозумію... платформа уже була розвинута досконало.


шукаю бітмейкера

Раніше був під ніком Patriot, тепер GreenBuck. Не плутаємо мене із кимось.

dimon93Дата: Пт, 14.03.2008, 20:50 | Повідомлення # 6
Група: Модератори
Повідомлень: 243
Репутація: 15  ±
Статус: Офлайн
Patriot, дело в том что они додумались выгнать и передовиков, и вообще помоему в германии представительство закрыли. Спрашиваешь куда б они ушли: да хотя бы в другие отделения "Сименс АГ" или в замечательную компанию NokiaSiemens Networks.....

Siemens - был,есть и будет!
A55-->S75-->C65-->EF81

Злостным оффтоперам просьба не беспокоить - модер тоже человек,любит поспать...

Форум » Все про BenQ (BenQ-Siemens) » Вся правда про EF81/SXG75 & E71/EL71 » Класовий поділ телефонів BenQ-Siemens (читаємо...)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Designed by Patriot © 2024