Все про BenQ-siemens EF81Вт, 14.08.2018, 11:47
Меню сайту
Категорії каталогу
Статті про телефон. [4]
Статті про телефон, написані мною.
Наше опитування
Оцініть наш ресурс
Всього відповідей: 237
Головна » Статті » Статті про BenQ-Siemens EF81 » Статті про телефон.[ Додати статтю ]

Витискаємо соки із свого мобільного!
    Існує один спосіб, щоб прискорити роботу свого мобільника та звільнити багатсько місця. Спосіб не мій, не буду брехати. Знайшов його для мене Altanets, за що йому плюс і людська подяка.
    Отож, в режимі Брю заходимо на мобільний і стираємо на ньому бар файли (розширення *.bar). Стирати треба обережно, бо таким чином можна постирати не лише встановлені патчі, а й необхідні для роботи телефону файли. Перед такою операцією радив би зробити на компютер резервні копії тих файлів, що будуть стерті.
    Якщо щось не так, то не панікуйте, а просто залийте на телефон резервні файли назад. Як завжди, вирішення проблем, повязаних з мобільним на форумі.


Джерело:
Категорія: Статті про телефон. | Додав: GreenBuck (11.09.2007) | Автор:
Переглядів: 1031 | Коментарі: 6 | Рейтинг: 4.5/2 |

Всего комментариев: 6
6  
alximik, не радив би видаляти ті, в яких є тексти. Телефону, скоріш за все, гаплик не прийже, проте є велика імовірність того, що перестануть працювати певні пункти меню

5  
А как насчёт бар файлов в которых кроме картинок присутствуют ещё и тексты? их тоже можно удалять? А хр..ново телефону потом не будет? И не может случиться такое-"без какого то файла телефон просто перестанет загружаться, и бекап ты уже не зальёшь"???

4  
Стирать можно смело все файлы .bar, в имени которых присутствует слово "common" - это бары с картинками, а картинки будут подставляться из прошивки. И еще можно смело удалять языки (папки da, de, en, и так далее, там понятно,какая папка какому языку соответствует. Оставляем только свой родной язык. Английский тоже смело удаляем - он останется - будет подставляться из прошивки.

3  
ТОчно можна стирати папки радіо та жпс biggrin

2  
Там дуже великий список. Я й сам всі не памятаю. Я просто забекапив всю папку брю/мод і потім стирав. Якшо шось не працювало, то повертав останній стертий файл. Вибач, але їх там справді дуууже багатсько.

1  
якщо можеш, виклади список файлів, які не можна стирати deal

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входу
Пошук по сайту
Друзі сайту
Статистика
Designed by Patriot © 2018