Все про BenQ (BenQ-Siemens)Сб, 27.04.2024, 20:36
[ · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: alximik, DIEmens, SlaYeR1992  
Форум » Все про BenQ (BenQ-Siemens) » Швидка мобільна допомога! » Підзаряд EF81 від USB (шкідливе чи ні?)
Підзаряд EF81 від USB
AltanetsДата: Пт, 07.09.2007, 18:20 | Повідомлення # 1
Група: Користувачі
Повідомлень: 11
Репутація: 4  ±
Статус: Офлайн
Помітив, що при підключенні телефону до USB та підзаряду від нього батарея значно менше тримає заряд, чим при використанні штатного eл. зарядного пристрою. Довелося в настройках відключити цю функцію. Теорію і практичну частину питання заряду AKБ знаю (сам інж.- електронщик). Мене цікавить питання, у інших, саме на EF81 теж так?

Іноді відчуваєш себе жолудем - варто впасти, і тебе з'їсть яка-небудь свиня. І поскаржитися нікому - довкруги одні дуби...

Повідомлення відредагував Altanets - Пт, 07.09.2007, 18:21
GreenBuckДата: Пт, 07.09.2007, 20:08 | Повідомлення # 2
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 441
Репутація: 23  ±
Статус: Офлайн
Навіть не знаю, що тобі сказати. Сам користуюсь підзарядкою і начебто не шкодило-батарея як тримала, так і тримає. На сіменс-клубі писали, що в декого навіть довше від зарядки компом тримає. Проте, я якщо вже підключаю до компа, то тримаю не менше години (або кількох). Функція увімкнена.

шукаю бітмейкера

Раніше був під ніком Patriot, тепер GreenBuck. Не плутаємо мене із кимось.

AltanetsДата: Сб, 08.09.2007, 21:21 | Повідомлення # 3
Група: Користувачі
Повідомлень: 11
Репутація: 4  ±
Статус: Офлайн
Хм… можливо глюче контролер керування живленням телефону. Саме він контролює струм заряду в телефонах (на відміну від ноутбуків, де використовуються смарт-батарєїі). Система моніторингу контролера обчислює рівень заряду, ґрунтуючись на інформації про моменти виключення заряду і розряду від батареї і свідчення системи вимірювання струму. Але якщо умови роботи такі, що повної розрядки до апаратного відключення або повної зарядки не відбувається (випадок з USB), ці обчислення після декількох циклів можуть стати не цілком коректними – ємкість батареї з часом падає, та і свідчення вимірника струму не завжди можуть відповідати реальності.

Іноді відчуваєш себе жолудем - варто впасти, і тебе з'їсть яка-небудь свиня. І поскаржитися нікому - довкруги одні дуби...
GreenBuckДата: Сб, 08.09.2007, 21:55 | Повідомлення # 4
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 441
Репутація: 23  ±
Статус: Офлайн
Круто! Я, на жаль не електронщик, а тому повного циклу зарядки і взагалі апаратної роботи мобільного не знаю.
Респект! Лови свій +.


шукаю бітмейкера

Раніше був під ніком Patriot, тепер GreenBuck. Не плутаємо мене із кимось.

teryohaДата: Ср, 31.10.2007, 23:31 | Повідомлення # 5
Група: Користувачі
Повідомлень: 11
Репутація: 3  ±
Статус: Офлайн
для Li-ion батареї не важливо скільки буде циклів не повної зарядки, повного циклу заряд-розряд потрібно дотримуватись при експлуатації NiMH батареї(в мобільних телефонах вже майже не використовуються), а повного розряду краще не допускати, але це практично неможливо (контролює ПО телефона), хоча в мене був знайомий який замінив на телефоні LG(модель не памятаю) дві нових батареї за пів року, доводив до повного розряду, прорахунок розробників. ємність Li-ion батареї залежить від дати виготовлення, середній термін служби 1.5 роки після чого вона починає різко втрачати ємність на відміну від NiMH які при нормальних умовах експлуатації (про які писав Altanets і яких дуже важко дотримуватись) відхожують певну кількість циклів. від юсб вона може не повністю заряджатись(може бути обмежено програмно, в мене так було на моторолі в360). Ще Li-ion батарея боїться мех.пошкоджень, тому чим менше у вас буде падати телефон тим довше прослужить батарея wacko
LaraДата: Сб, 22.12.2007, 16:40 | Повідомлення # 6
Група: Довірені
Повідомлень: 84
Репутація: 4  ±
Статус: Офлайн
Quote (Altanets)
Хм… можливо глюче контролер керування живленням телефону. Саме він контролює струм заряду в телефонах (на відміну від ноутбуків, де використовуються смарт-батарєїі). Система моніторингу контролера обчислює рівень заряду, ґрунтуючись на інформації про моменти виключення заряду і розряду від батареї і свідчення системи вимірювання струму. Але якщо умови роботи такі, що повної розрядки до апаратного відключення або повної зарядки не відбувається (випадок з USB), ці обчислення після декількох циклів можуть стати не цілком коректними – ємкість батареї з часом падає, та і свідчення вимірника струму не завжди можуть відповідати реальності.

У мене ч/з USB батарея теж триває довше, але я вирішила вимкнути цю функцію (бо частенько підключаюся до компа) щоб не сталося так, як пише Altanets.
Та ось учора помітила таке: тел не може повністю зарядитися через зар. пристрій (тримала весь вечір, потім ще на ніч лишила і на ранок - та ж картина,-процес триває...).
Зараз включила підзаряд ч/з USB - показує все ОК.
Так в чому ж справа, друзі, підскажіть будьласкочка???
Що я не так роблю???
GreenBuckДата: Сб, 22.12.2007, 18:19 | Повідомлення # 7
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 441
Репутація: 23  ±
Статус: Офлайн
Lara, якийсь палений китайський зарядник. Можливо... або ше шось-це ж сіменс. Як казав класик-вскритіє покажет smile

шукаю бітмейкера

Раніше був під ніком Patriot, тепер GreenBuck. Не плутаємо мене із кимось.

Форум » Все про BenQ (BenQ-Siemens) » Швидка мобільна допомога! » Підзаряд EF81 від USB (шкідливе чи ні?)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Designed by Patriot © 2024