Все про BenQ (BenQ-Siemens)Пн, 29.04.2024, 02:37
[ · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Страница 2 из 2
  • «
  • 1
  • 2
Форум » Бесідка » Розмови про життя » Гопи-проблема ХХІ сторіччя? (шо ми про них знаємо та чому їх треба мАчить)
Гопи-проблема ХХІ сторіччя?
dimon93Дата: Пн, 31.12.2007, 15:20 | Повідомлення # 16
Група: Модератори
Повідомлень: 243
Репутація: 15  ±
Статус: Офлайн
Да если подумать, они усе такие гады...

Siemens - был,есть и будет!
A55-->S75-->C65-->EF81

Злостным оффтоперам просьба не беспокоить - модер тоже человек,любит поспать...

DIEmensДата: Сб, 03.05.2008, 13:11 | Повідомлення # 17
Група: Модератори
Повідомлень: 358
Репутація: 20  ±
Статус: Офлайн
долой гопов и дом2! biggrin


_
(((SOkRAT)))Дата: Вт, 24.06.2008, 01:37 | Повідомлення # 18
Група: Модератори
Повідомлень: 68
Репутація: 5  ±
Статус: Офлайн
На рахунок скінів, я вагаюся. Справа в тому що з першого моменту їх зустрічі, я зрозумів що вони чесні люди!
Звісно є русісти (чи як кличуться русійські скіни), але ж є і українські. У нас на районі є скін Кузя. (неварто сміятися! людина поважна! більша частина житомира його знає). Скіни виясняють стосунки тільки з панками, емачками, з реперами виясняють, але до них якось байдуже. Хоч Кузя знає що я репер завжди зі мною вітається та дуже привітно розмовляє. Вони ні защо не вкрадуть нічого. Окрім нашивок, значків емблем начепто *панк нот дед*. Не образять цивільну звичайну людину. Українські скін якщо поросить сигарку а ви не курете дайте відповідь начепто: ні вибачте я не курю. То він (юа скінхед) пожме вам руку та піде далі. Тоді, коли натрапив на скінхеда розмовляй з ним впевнено. Не намагайся втікти! Якщо він вже надумав тебе вдарити стій! якщо зрозуміє що ти не байстрюк то відпустить з попередженнями *будь наступній раз обережніший, не доведи господь тобі потрапити мені ще раз на очі...*. У нас на районі всі йдуть друг за друга. У нас є декілька реперів я один з них. Є панки дуже класні друзі. І дуже знамениті! Є футбольні фани. у-у-у вони взагалі смерть кожному! Є декілька скінів. Наш район рахується одним із найнебеспечнішим районом житомира. Тільки от мене всі знають та знають що я свій друг! І мені на радість не має не трішечки там небезпеки!
Форум » Бесідка » Розмови про життя » Гопи-проблема ХХІ сторіччя? (шо ми про них знаємо та чому їх треба мАчить)
  • Страница 2 из 2
  • «
  • 1
  • 2
Поиск:

Designed by Patriot © 2024