Все про BenQ (BenQ-Siemens)Пн, 29.04.2024, 08:36
[ · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Страница 1 из 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » Бесідка » Розмови про життя » Гопи-проблема ХХІ сторіччя? (шо ми про них знаємо та чому їх треба мАчить)
Гопи-проблема ХХІ сторіччя?
GreenBuckДата: Чт, 01.11.2007, 09:54 | Повідомлення # 1
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 441
Репутація: 23  ±
Статус: Офлайн
Всі ми напевно стикалися з такою проблемою як гопи. Вони є, як і таргани, скрізь і всюди. В маленькому селі, чи у великому мегаполісі-не важливо. В них немає ніяких моральних цінностей-вони крадуть, хоч нерідко є в 10 разів багатшими за звичайних людей, вони нариваються до норм. людей. Їхній ідеал-напитися, когось побити та обкууритися. А що ти знаєш про гопів?

шукаю бітмейкера

Раніше був під ніком Patriot, тепер GreenBuck. Не плутаємо мене із кимось.

LaraДата: Вс, 11.11.2007, 22:58 | Повідомлення # 2
Група: Довірені
Повідомлень: 84
Репутація: 4  ±
Статус: Офлайн
Признаюся, що вперше чую слово "Гопи". Не знала що ЦЕ так називається..
Так, здається зараз вся молодь, все підростаюче покоління ТАКЕ
Немає таких понять, як совість, чесність, співчуття, доброта, милосердя.
Але в цьому винні не тільки вони, перш за все винне суспільство. А перш за все близьке оточення.
І зараз, на жаль, це нікому не потрібно, до цього нікому немає справи. А наше майбутнє, майбутнє країни (нинішні дітки) гинуть. І з ними "ГИНЕ" Україна!!!
GreenBuckДата: Пн, 12.11.2007, 00:49 | Повідомлення # 3
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 441
Репутація: 23  ±
Статус: Офлайн
Ці "дітки" часто діти заможних та відомих людей. Вони самі винуваті у тому шо вони такі. От я виріс без батька, але я не дитя вулиці, не беспредельщик, не гоп, не емо biggrin Я просто репер biggrin і ввічлива людина. А через них і справді гине Україна-я не знаю, яке її майбутнє коли з гопами тепер тусуються і дівчата wacko

шукаю бітмейкера

Раніше був під ніком Patriot, тепер GreenBuck. Не плутаємо мене із кимось.

LaraДата: Пн, 12.11.2007, 11:10 | Повідомлення # 4
Група: Довірені
Повідомлень: 84
Репутація: 4  ±
Статус: Офлайн
Все-рівно велику роль грає виховання. "Багаті дітки" з дитинства не мають ні в чьому потреби, нічим не ущемлені, -у них всіх все є і навіть БІЛЬШЕ...
Ні потреби в них є і навідь не маленькі,-але для них та їхніх батьків, це так "мелочи жизни",раз плюнути...
Від цього відсутнє прагнення чогось досягти в житті, - давно "все схвачено, за все заплачено"
Ну а "прості смертні" знають що якщо не вони, то хто ж?...
Короче, щоб "вижіть"надо крутитися, -все самому, своїм розумом...ЦЕ ТОЧНО!
GreenBuckДата: Сб, 24.11.2007, 21:49 | Повідомлення # 5
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 441
Репутація: 23  ±
Статус: Офлайн
Lara, зустрічав я такий парадокс як гопи серед золотої молоді, себто мажори. Їм всього вистачає, от лише не вистачає адреналіну в крові та геморою на одне місце, а тому вони також крадуть, "розводять" людей, і тд і тп.

шукаю бітмейкера

Раніше був під ніком Patriot, тепер GreenBuck. Не плутаємо мене із кимось.

ConquerorДата: Пт, 14.12.2007, 14:15 | Повідомлення # 6
Група: Користувачі
Повідомлень: 10
Репутація: 0  ±
Статус: Офлайн
Да, бувають такі, головне їх вчасно поставити на місце, тоді повинно бути все ОК.

www.world4us.moy.su
N1ghtmareДата: Пн, 17.12.2007, 12:17 | Повідомлення # 7
Група: Користувачі
Повідомлень: 18
Репутація: 2  ±
Статус: Офлайн
Було кілька сутичок з такими оригіналами... Головне не дрейфити й старатися не зав'язувати розмову з ними.. В взагалі гопи сакс.. =)

WBR, N1ghtmare...


[url=http://ness-team.ru/][img]http://i005.radikal.ru/0711/1c/978123bcf196.gif[/img][/url]
[color=red][i]Attends toi dans tiens rves... Tien Cauchemar[/i] ;D[/color]
GreenBuckДата: Вт, 18.12.2007, 02:46 | Повідомлення # 8
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 441
Репутація: 23  ±
Статус: Офлайн
N1ghtmare, Угу. Сакс то сакс, але з дівчиною коли мимо йдеш і вони на нас ТАК дивляться, то хочецця гопу як мінімум в є...ло дати. Прешому і другому і третьому. Ібо нех мене злити. Це добре шо дівчина зі мною, а якби сама в таку пору ішла і ті вбухані уроди стояли???!!! Тоді ненаю шо могло би буть angry А то таке враження шо її там їдять очима, а тут тіпа якийсь гандон біля неї примостився. Я за фізичне винищення гопів! В Луцьку Вони таксиста за 50 грн вбили-заплатити немали чим, коли їхали від зборіща уродів-"діскацєки".

шукаю бітмейкера

Раніше був під ніком Patriot, тепер GreenBuck. Не плутаємо мене із кимось.

N1ghtmareДата: Вт, 18.12.2007, 07:53 | Повідомлення # 9
Група: Користувачі
Повідомлень: 18
Репутація: 2  ±
Статус: Офлайн
Quote (Patriot)
Я за фізичне винищення гопів!

+1

Quote (Patriot)
В Луцьку Вони таксиста за 50 грн вбили

Уйопги =/

Quote (Patriot)
"діскацєки"

Чесно кажучи я не прихильник таких розваг =)


[url=http://ness-team.ru/][img]http://i005.radikal.ru/0711/1c/978123bcf196.gif[/img][/url]
[color=red][i]Attends toi dans tiens rves... Tien Cauchemar[/i] ;D[/color]
NemajeureДата: Вт, 25.12.2007, 15:03 | Повідомлення # 10
Група: Користувачі
Повідомлень: 20
Репутація: -1  ±
Статус: Офлайн
Гопники))) есть везде всегда были и будут. люди не багатые интеллектом и силой тоже, объясню почему... минимум 3-5 человек в шайке...а в одиночку ссыкуны.
yarikДата: Вт, 25.12.2007, 17:10 | Повідомлення # 11
Група: Користувачі
Повідомлень: 13
Репутація: 1  ±
Статус: Офлайн
Дааааа гопі одним словом недоумки ишел я раз со школі с шарфиком ДК подошло ко мне 3 человека двоим лет 18 другому 15 и начали ко мне пристовать говорят дай шарф мне спадло............ну я сказал что не дам и пошел вперед к большему с4астью они ко мне дальше не лезли.

Добавлено (25.12.2007, 17:08)
---------------------------------------------
Nemajeure С тобой польностью согласен сцікуні .ко мне подошли одному втроем

Добавлено (25.12.2007, 17:10)
---------------------------------------------
та я тут з усима згоден

Dremor-93Дата: Вс, 30.12.2007, 10:05 | Повідомлення # 12
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 1  ±
Статус: Офлайн
Гопи-це недорозвинуті ДАУНи вони не можуть за себе постояти коли викличеш його один на один вних всё іде через кришу ...таких даунів краще уникати бо вони самі марозятся і ти їм нічо не докажеш .Прийде час і вони здохнуть в пазорі angry
GreenBuckДата: Пн, 31.12.2007, 12:01 | Повідомлення # 13
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 441
Репутація: 23  ±
Статус: Офлайн
Dremor-93, мдя, парадокс, проте недавно зустрів гопа біля там тама, котрий до мене один найо***ся, парадокс однако. Я вроді не хиленької статури, проте видать пропас гопнік, шо я баато бабла в банкоматі знімав-мама дала свою картку, шоб зарплату зняв. Зі мною було порядка 1000 гривень. Підходить якийсь і каже тіпа парень, деньга єсць? Кажу нема, каже не гоні. Каже ти гоніш, а я говорю. Далі каже, ну дай, не гоні. Кажу, шо проблеми зі слухом? Він каже тіпа шо ти п..диш. Ідзьом побазарим.... Кажу ІДИ НАХУЙ! І сів на маршрутку! Він там десь остався. Я ж то знаю, шо ваін там явно не один під тамтамом чергує... Суки такі angry

шукаю бітмейкера

Раніше був під ніком Patriot, тепер GreenBuck. Не плутаємо мене із кимось.

dimon93Дата: Пн, 31.12.2007, 13:29 | Повідомлення # 14
Група: Модератори
Повідомлень: 243
Репутація: 15  ±
Статус: Офлайн
Падлы и Все...Че еще про таких моральных уродов можна сказать angry А про скинов я ваще молчу. Как таких козлов вообще земля носит? angry Не понимаю... (звыняйте че немного не в тему)

Siemens - был,есть и будет!
A55-->S75-->C65-->EF81

Злостным оффтоперам просьба не беспокоить - модер тоже человек,любит поспать...

GreenBuckДата: Пн, 31.12.2007, 14:44 | Повідомлення # 15
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 441
Репутація: 23  ±
Статус: Офлайн
dimon93, в тему, бо ти уяви гопа, який до того ж і скін)) То то взагалі кінець світу angry biggrin

шукаю бітмейкера

Раніше був під ніком Patriot, тепер GreenBuck. Не плутаємо мене із кимось.

Форум » Бесідка » Розмови про життя » Гопи-проблема ХХІ сторіччя? (шо ми про них знаємо та чому їх треба мАчить)
  • Страница 1 из 2
  • 1
  • 2
  • »
Поиск:

Designed by Patriot © 2024