Все про BenQ (BenQ-Siemens)Ср, 24.04.2024, 11:24
[ · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Бесідка » Розмови про життя » КТО, КАК и ПОЧЕМУ выбрал для себя телефоны Siemens ((обсуждние всего, что связано с ушедшей маркой...))
КТО, КАК и ПОЧЕМУ выбрал для себя телефоны Siemens
dimon93Дата: Вт, 08.01.2008, 21:30 | Повідомлення # 1
Група: Модератори
Повідомлень: 243
Репутація: 15  ±
Статус: Офлайн
ТУТ Обсуждаем все, что связано с ушедшей маркой, рассказываем свою историю пользования этими телефонами, какие остались впечатления, о чем жалеете.
Вот моя история:
В 2004 мне купили мой первый тел - SIEMENS A55. Телефон мне понравился многими вещеми: телефонная книга, возможность работать без сим-ки, ударопрочность(тел этот лежит у меня дома,правда там пол клавы убито после одного инцидента)...
Потом я увидел С65 и решил его купить, но денег у меня не было и начал копить до лучших времен... Но вдруг я увидел тел который я буду всегда помнить - S75. Дизайн суперовский, плеер сворачивается, Блютуз, Ик порт, отличная на то время камера, приемлемая цена...короче говоря я уже жить без него не мог. А когда я его все-таки купил себе на днюху в 2006 году, так ваще получил ОГРОМНЫЙ Позитив и классное настроение на долгое время. лазишь, лазишь по нем и понимаеш, как мучаются те, кто пользуется обычными Нокиями(не смартами). Счастье длилось не долго - через месяц какие-то падлы стырили его у меня (тело кстати до сих пор в розыске)...
Денег у меня практически не осталось, так что я пошел покупать б/у. По иронии судьбы я приглядел себе С65. Этот прослужил почти пол года, пока я его не убил. Потом я некоторое время пользовался Se K310i(пока не купил свою еф-ку)
Щаз я пользуюсь сами понимаете чем. Это конечно уже не совсем Семен, но побольше, чем остальные BenQ-Siemens.
А вот те фактЫ, которые склоняли меня именно к Сименсам:
-Простота и удобство интерфейса
-Очень удобная телефонная книга
-Отличній дизайн
-CArd Explorer
-Интересные инженерные и дизайнерские решения
-Защищенный Блютуз
-Возможность делать ссылки на клавиатуре буквально на все

жду новых историй и/или тем.


Siemens - был,есть и будет!
A55-->S75-->C65-->EF81

Злостным оффтоперам просьба не беспокоить - модер тоже человек,любит поспать...

GreenBuckДата: Вт, 08.01.2008, 22:25 | Повідомлення # 2
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 441
Репутація: 23  ±
Статус: Офлайн
Власне, це лише други сіменс у мене. Перший був соні еріксон Т290і (думав брати с60, але не було тоді в магазині) Другий телефон мав бути с65 контрактний юмс, не було в наявності-взяв с...ного самсунга с210. Врешті-решт задовбався з куском китайського г...на, і купив собі с72, ціною величезного скандалу-мама і впритик не розуміла нашо мені телефон із камерою і більшою кількістю памяті, кращим екраном. При користуванні ним був в екстазі-то було справжнє щастя, на ньому було все, що мені треба було-і відео, і музика у форматі вав, і фото/відео камера. А після того уже за свої гроші купив еф-ку і не шкодую. Вона того варта.

шукаю бітмейкера

Раніше був під ніком Patriot, тепер GreenBuck. Не плутаємо мене із кимось.

DIEmensДата: Ср, 09.01.2008, 12:33 | Повідомлення # 3
Група: Модератори
Повідомлень: 358
Репутація: 20  ±
Статус: Офлайн
а у мене у друга був с65 я собі його також хотів... але потім купив сх65... почав іх патчити, потім думав купувати єс75 але його ніде не знайшов... купив е71... дизайн і файлова сис-ма- ось чого я іх вибрав! wink


_
(((SOkRAT)))Дата: Вт, 22.04.2008, 22:17 | Повідомлення # 4
Група: Модератори
Повідомлень: 68
Репутація: 5  ±
Статус: Офлайн
2005 В мене довгий час був а70. - мій перший мобільний подарувавли на святого миколая. Я не особливо був щасливий. Нічого. 21 лютого наступного року у тата було день народження. Йому подарували нокіу (лайно). Він мені віддав с62. я був надзвичайно щасливий. а70 подарував бабусі. через рік напевно тоді був 2006 рік мені друга бабуся дала 500 гривень, я знайшов ще 100гривень та купив собі сх70. потім сестра купила собі нокіу 3250 подарувала мені її старий мобільний с60. я його одразуж за сто гривень й продав. трошки по зберав три свої зарплати відклав та купив собі мій телефон бенкю сіменз єф 81. Він тоді коштував 1028 гривень з флешкою на 1гб.
abhasДата: Вт, 22.04.2008, 23:37 | Повідомлення # 5
Група: Тестери
Повідомлень: 74
Репутація: 4  ±
Статус: Офлайн
лічно мені батьки подарили ефку в останніх числах серпня
до цього була моторолла т190, відлазив рік, купили lg g 1800(на той час крутий телехфон) він мені аж остогид,
ну а потім купили ефку
і по цей час не жалкую wink



http://www.ravadosy.ucoz.net/ заходим, реєструємось
SlaYeR1992Дата: Сб, 26.04.2008, 19:08 | Повідомлення # 6
Група: Модератори
Повідомлень: 91
Репутація: 6  ±
Статус: Офлайн
Первим в мене був С62-батьки подарили, потім купив я собі С75.Тіліфон просто клас довго він в мене робив(та й досі робить, не хотів продавати - подарив матері)в пару йому купив CX70. Потім я побачив SXG 75. Це було просто smile КЛАС smile . Такий телефон і за таку ціну, з такими характеристиками.
Приглянулись сіменси мені за:
Співвідношення ціни і те що в них є
Простота в юзанні
Класний дизайн
SIEMENS - FOREVER



SXG75 - последний на котором написано SIEMENS, дальше только BENQ


Повідомлення відредагував SlaYeR1992 - Сб, 26.04.2008, 19:09
Форум » Бесідка » Розмови про життя » КТО, КАК и ПОЧЕМУ выбрал для себя телефоны Siemens ((обсуждние всего, что связано с ушедшей маркой...))
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Designed by Patriot © 2024