Все про BenQ (BenQ-Siemens)Пт, 26.04.2024, 13:50
[ · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Страница 1 из 17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 16
  • 17
  • »
Модератор форума: alximik, DIEmens, SlaYeR1992  
Форум » Все про BenQ (BenQ-Siemens) » Швидка мобільна допомога! » Проблеми з телефоном? (Тут допоможуть!)
Проблеми з телефоном?
GreenBuckДата: Ср, 29.08.2007, 15:19 | Повідомлення # 1
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 441
Репутація: 23  ±
Статус: Офлайн
У випадку виникнення проблем з телефоном постараюсь допомогти, чим зможу. А можу я багато.

шукаю бітмейкера

Раніше був під ніком Patriot, тепер GreenBuck. Не плутаємо мене із кимось.

Arturpa1982Дата: Сб, 01.09.2007, 12:02 | Повідомлення # 2
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0  ±
Статус: Офлайн
Добрый день!
Простите что я залез на форум EF-81 у меня EL-71 в отзывах на e-katalog.com.ua про мой телефон товарищь сказал, что нашёл какую - то батарею с другого телефона и впихнул в EL-71 но с какого телефона не написал и мыла нету! Может кто чё знает, а то 460 часов это СМЕШНО! biggrin


Повідомлення відредагував Patriot - Вс, 02.09.2007, 23:28
GreenBuckДата: Вс, 02.09.2007, 23:31 | Повідомлення # 3
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 441
Репутація: 23  ±
Статус: Офлайн
Власне, знаю, що у ел71 слабенька баьарея. Шукати батарею треба від аналогічного телефона, тільки більшої потужності-потухність вказується у Маh. До прикладу, до ел71 спробуй батарею від е71 або еф81-думаю має підійти.

шукаю бітмейкера

Раніше був під ніком Patriot, тепер GreenBuck. Не плутаємо мене із кимось.

AntzДата: Ср, 05.09.2007, 22:06 | Повідомлення # 4
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0  ±
Статус: Офлайн
У ef81 мені не подобається уж дуже багато речей smile
але всетаки є такі, що бісять найбільше!
наприклад тормози в меню.
я знаю що системних патчів ще не було створено для нього, але, всетаки, можна щось з цим зробити?
і чи при зміні прошивки, на максимально нову, щось зміниться?

Добавлено (05.09.2007, 22:06)
---------------------------------------------
і ще я хотів запитати таку річ!
ось таку фоту EF81 я побачив на сайті

MOBILE.ck.ua

от я хотів спитати думку про напис на екрані...
але, мать, це просто показали що можливості такіж як і в SXG75. Чи ні?


C62 -> M55 -> M75 -> EF81
GreenBuckДата: Ср, 05.09.2007, 23:20 | Повідомлення # 5
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 441
Репутація: 23  ±
Статус: Офлайн
Відносно меню: так, висняки бувають, але то залежить від прошивки (в мене на 52 майже немає висняків). майже biggrin
Відносно фотки: ЕФ81 це і є розкладний СХЖ75 без радіо і ЖПС.


шукаю бітмейкера

Раніше був під ніком Patriot, тепер GreenBuck. Не плутаємо мене із кимось.

AltanetsДата: Пт, 07.09.2007, 12:04 | Повідомлення # 6
Група: Користувачі
Повідомлень: 11
Репутація: 4  ±
Статус: Офлайн
Виникли проблеми з jimm. При завантаженні, як що є вхідні повідомлення, він висне. Перепробував різні версії, нічого не допомагає. Є якісь думки з цього? Буду вдячним за допомогу. SW58

Іноді відчуваєш себе жолудем - варто впасти, і тебе з'їсть яка-небудь свиня. І поскаржитися нікому - довкруги одні дуби...
GreenBuckДата: Пт, 07.09.2007, 15:15 | Повідомлення # 7
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 441
Репутація: 23  ±
Статус: Офлайн
Сам джімом не дуже користуюсь, проте думаю, що проблема в ньому самому. Спробуй згорнути його в трей, а потім розгорнути. Може щось вийде. Або залиш його в спокої на певний час-може шось надумає. В мене на деяких іграх при запуску білий екран був- трошки почекаю і все само завантажиться. Скоріше за все, мобільний не встигає очищати оперативку.

шукаю бітмейкера

Раніше був під ніком Patriot, тепер GreenBuck. Не плутаємо мене із кимось.

sweetyДата: Вс, 09.09.2007, 00:52 | Повідомлення # 8
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0  ±
Статус: Офлайн
Patriot, Два дня назад купил.Возникает проблема соединения тела с компом.Комп не обнаруживает телефон.Программа с диска,который шел в комплекте на комп установлена.ПО на компе ХР.Подскажи , что нужно сделать.Заранее спасибо!
AltanetsДата: Вс, 09.09.2007, 08:26 | Повідомлення # 9
Група: Користувачі
Повідомлень: 11
Репутація: 4  ±
Статус: Офлайн
Попробую начать ответ за коллегу. Напиши конкретно, в чем ИМЕННО проблема? На каком этапе?
После установки МРМ и подключении телефона ПК находит новое устройство? Если да зайди в Винде в Свойства системы/Оборудование/Диспетчер устройств/Порты COM и LPT и посмотри, какой номер COM порта назначен твоему телефону. Затем зайди в MPM/Параметры/Подключение/Неавтоматическое и установи тип порта который у тебя в Диспетчере устройств и тип мобильного телефона - EF81 и нажми Применить.


Іноді відчуваєш себе жолудем - варто впасти, і тебе з'їсть яка-небудь свиня. І поскаржитися нікому - довкруги одні дуби...
GSX600RДата: Чт, 01.11.2007, 15:42 | Повідомлення # 10
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0  ±
Статус: Офлайн
Помогите!!! Сдох телефон!!!! EF 81 Я перепрошывал его!! Тук как вдруг заглюкал комп!! Я решыл что пока комп перезагрузится я вытяну с телефона батарею а потм вставлю чтобы не садилась!!! Когда я вытянул батарею и вставил назад он у меня больше не включился! Даже если зажать две сразу клавишы типа решотка и позвонить!! В сервисном сказали что телефон жывой !! Но помоч не чем не мможут!! Потомучто я с него типа всё стёр! Посколько я не могу его ника подключит к компю естественно не смогу и прошыть заново!! ЧТО МНЕ ДЕЛАТЬ???? ПОМОГИТЕ ПЛИЗ!!!!!
GSX600RДата: Чт, 01.11.2007, 15:43 | Повідомлення # 11
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0  ±
Статус: Офлайн
Спробуйте мені допомогти !! Дуже треба!!!! Перепрошивав телефон заглючив комп. світилася на екрані телефону заствка Бенкю сіменс потім я вирішив витягнуті батарею щоб не розряджалася поки я перезагружу комп.!!! Потім коли наступного разу спробував його включити вмене нічого не вийшло ні в звичайномуу режимі ні в безпечному(# + телефончик) і не вмикається !!! Поки він вимкненій компютер знаті його теж не може!! Носив у сервісний сказали що незнають що робити! sad
GreenBuckДата: Чт, 01.11.2007, 15:43 | Повідомлення # 12
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 441
Репутація: 23  ±
Статус: Офлайн
GSX600R, пост не у тій темі, проте спробую допомогти. Якщо решітка+червона кнопка не допомагає увімкнути телефон, то спробуй витягни батарею та залиш на певний час. Потім повтори процедуру решітка+червона кнопка. Має допомогти. До речі, часом із працюючим телефоном не виходить його в емердженсі мод включити, бо кнопки треба нажимати одночасно-не одну раніше, а другу пізніше, а саме ОДНОЧАСНО.

шукаю бітмейкера

Раніше був під ніком Patriot, тепер GreenBuck. Не плутаємо мене із кимось.

GreenBuckДата: Чт, 01.11.2007, 18:34 | Повідомлення # 13
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 441
Репутація: 23  ±
Статус: Офлайн
До речі, якшо вже нічо не помагає, то треба програматор-наскільки я знаю тільки він може "оживити" абсолютно дохлий телефон. Програматор точно є у Києві. В Луцьку у нас точно нема, а в інших регіонах-не знаю.

шукаю бітмейкера

Раніше був під ніком Patriot, тепер GreenBuck. Не плутаємо мене із кимось.

GSX600RДата: Чт, 01.11.2007, 19:13 | Повідомлення # 14
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0  ±
Статус: Офлайн
Спасиба!!!!! surprised
GreenBuckДата: Пн, 05.11.2007, 20:14 | Повідомлення # 15
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 441
Репутація: 23  ±
Статус: Офлайн
Quote (Altanets)
Виникли проблеми з jimm. При завантаженні, як що є вхідні повідомлення, він висне. Перепробував різні версії, нічого не допомагає. Є якісь думки з цього? Буду вдячним за допомогу. SW58

Знайшов рішення:
Quote
В Jimm`е, если получить оффлайн-сообщение , то невозможно подключиться, да и прочитать это полученное оффлайн-сообщение тоже нельзя. Проблему можно решить, если перед подключением изменить статус в Jimm`е: запускаем, заходим в меню и меняем статус, например: "онлайн" сменить на "дом" (можно поэкспериментировать), затем жмем "Подключиться". У меня заработало. Если не получится, можно установить Yapp!, с него заходить и читать оффлайн сообщения, а уж дальше через Jimm.


шукаю бітмейкера

Раніше був під ніком Patriot, тепер GreenBuck. Не плутаємо мене із кимось.

Форум » Все про BenQ (BenQ-Siemens) » Швидка мобільна допомога! » Проблеми з телефоном? (Тут допоможуть!)
  • Страница 1 из 17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 16
  • 17
  • »
Поиск:

Designed by Patriot © 2024